מור שלו

מור שלו

כמה מילים על מור:

מור מגיעה אלינו ממעין צבי על ה"רכב הפרטי" שלה לקבוצה הטיפולית. בשבילי זו זכות גדולה להיות מסוגל ללמד אותה ולעזור לה. אני לומד ממנה הרבה ושואב ממנה הרבה עידוד. לעיתים כשאני מרגיש 'דפוק' או מקופח אני פשוט נזכר במור, באומץ שלה ובהתלהבות שלה ללמוד ולחיות וחושב שאם היא יכולה, אז בטח שגם אני… אז אני מודה למור על ההזדמנות ללמד אותה!

איל


הנה כמה מילים שמור כתבה על חווית היוגה שלה:

 

שלום, שמי מור, בת 29. יש לי ניוון שרירים ואני משתמשת בכסא גלגלים. מכיוון שאני רוב היום יושבת והשימוש שלי בגוף הוא יחסית מוגבל, חשוב לי למצוא דרכים בהם אני כן אוכל להפעיל את הגוף, להכיר אותו, ולהתנסות במצבי גוף חדשים. ישנן כל מיני דרכים שאני מתחברת אליהן ועושות לי טוב. יוגה היא אחת מהן. מעבר לעבודה עם הגוף, ביוגה אני אוהבת שהדגש הוא על החיבור גוף-נפש, מודעות, איזון.

ליוגה אצל איל הגעתי דרך חגית, אותה הכרתי מזמן. נפגשנו והעלינו את האפשרות שאתנסה ביוגה. בהתחלה היו לי כמה מפגשים פרטניים איתה ועם איל, בהם מצאנו אילו תרגילים/תנוחות מתאימים לי ובעזרת אילו אביזרים. לאחר מכן הצטרפתי לקבוצה הטיפולית. שם יחד עם איל ישנם כמה אסיסטנטים/מורים נוספים כך שלמרות שזו קבוצה, כל תלמיד מקבל את כל העזרה אותה הוא צריך.

מעבר להרגשה הטובה הכללית שאני מקבלת מהזזת הגוף, הפעלתו ומתיחתו, תרגול היוגה מאוד עוזר לי בשיפור הנשימה וזרימת הדם. וכמו שהזכרתי קודם, תרגול היוגה מהווה בשבילי הזדמנות "לעצור", להרגיש, לתת מנוחה למחשבות, להתרכז בנשימה ובגוף ופשוט להיות ברגע.

איל וצוות המורים שאיתו מאוד נעימים, קשובים, מנוסים ומקצוענים. אני סומכת עליהם לגמרי ומתמסרת.

mor2 mor1